Stranger Things

( ilość produktów: 9 )

Początki kultowego serialu Stranger Things

Stranger Things to wysoko oceniany przez krytyków serial, dostępny na platformie Netflix. Osadzony jest w thrillerowym klimacie science-fiction. Akcja toczy się w USA w stanie Indiana w latch 80 XX wieku. Premiera pierwszego sezonu przypadła 15 lica 2016 na Netflixie, a pierwszy odcinek nosił tytuł „Zniknięcie Willa Byersa”.

4 i 5 sezon Stranger Things

Obecnie są już 4 sezony serialu (premiera 27 maja 2022roku), a według nas twórcy dalej trzymają poziom! „Stranger things” jest dla widzów od 16 roku życia, a więc obecni 15-latkowie będą już mogli oglądać 5 sezon, ponieważ jego premiera jest przewidziana na połowę 2024 roku.

Koszulki i inne produkty Stranger Things

Serial jest już na tyle kultowy, że nie mogło zabraknąć produktów z jego motywami na Frogles.pl . Znajdziecie u nas duży wybór produktów Stranger Things: koszulki damskie, t-shirty męskie, bluzy, czapki z daszkiem, kubki i zestawy naklejek . Wszystkie produkty jakie posiadamy w sklepie są oryginalne i licencjonowane, a to oznacza, że twórcy serialu otrzymali wynagrodzenie za każdą wyprodukowaną rzecz z logo serialu. Hellfire Club , główni bohaterowie , Hawkins to tylko niektóre elementy jakie znajdziecie na produktach.. Sprawdźcie sami, udanych zakupów!

    pixel