Gadżety PlayStation

( ilość produktów: 28 )

Pierwsza konsola PlayStation ukazała się na rynku w 1994 roku i od razu stała się absolutnym hitem. Mimo upływu lat wciąż jest najbardziej rozpoznawalną stacją gamingową, gwarantującą wyjątkowe doznania z wirtualnych rozgrywek. Kolejne generacje PlayStation coraz bardziej unowocześniane i doposażane w dodatkowe funkcje. Najnowsza wersja nie tylko oferuje możliwość grania, ale także łączenia się z graczami, komunikowania się przez kanały social media czy oglądanie filmów. Charakterystyczne logo stało się znakiem rozpoznawczym użytkowników na całym świecie, którzy manifestują swoje zamiłowanie do świata gier za pomocą gadżetów. Jeżeli również zaliczasz się do tego grona u nas znajdziesz bluzy PlayStation, koszulki oraz praktyczne akcesoria.

PlayStation – koszulki, bluzy i czapki dla prawdziwych graczy

W asortymencie Frogles znajdziesz bogaty wybór odzieży, za pomocą której podkreślisz swoje zainteresowanie wirtualnym światem gier. Dzięki nim dołączysz do elitarnej społeczności gamingowej, a jednocześnie zaakcentujesz swój indywidualny styl.  Możemy Ci zaoferować modne koszulki PlayStation opatrzone logo konsoli lub nawiązujące motywem do gier. Charakteryzują się ciekawymi projektami graficznymi, dzięki czemu pozwolą Ci się wyróżnić, urozmaicając codzienne stylizacje. Jeżeli chodzi i kolekcję PlayStation, koszulki dostępne są w fasonach damskich i męskich oraz w bogatej gamie kolorystycznej.

Dla urozmaicenia stroju możesz zdecydować się na czapkę PlayStation. Do wyboru masz klasyczne modele z daszkiem lub warianty na chłodniejsze dni. Czapki zimowe PlayStation dostępne są jako samodzielne produkty lub sprzedawane w komplecie z szalikiem i rękawicami. Charakteryzują się uniwersalnym wzornictwem, dlatego czapki PlayStation będą dobrym wyborem dla kobiet i mężczyzn.

Kubki, breloki i portfele PlayStation – praktyczne akcesoria gamingowe

Oprócz modnej kolekcji odzieży w sprzedaży mamy bogaty wybór funkcjonalnych gadżetów. Wśród propozycji znajdziesz m.in. kubki PlayStation wykonane z trwałej ceramiki. Na szczególną uwagę zasługuje plecak PlayStation zaprojektowany na wzór pada do gry. Wyposażony jest w wiele schowków i przegródek, w których możesz schować portfel PlayStation z tej samej serii. Uzupełnieniem będzie brelok PlayStation w kształcie konsoli lub kontrolera.

To tylko niektóre z propozycji, jakie znajdziesz w ofercie Frogles. Oprócz koszulek i bluz PlayStation mam także wiele innych ciekawych gadżetów pochodzących z licencjonowanej kolekcji.

    pixel