Zegary i budziki

( ilość produktów: 5 )

Dźwięk budzika rzadko bywa przyjemny. Już sam jego wygląd może przyprawić o ból głowy. Warto więc zadbać o to, aby przynajmniej w pewnym stopniu zmieniło się jego oblicze. Na przykład poprzez zakup urządzenia inspirowanego motywami ulubionych filmów bądź seriali! To nie tylko przydatny produkt do codziennego użytkowania, ale kolejny kolekcjonerski gadżet, który z pewnością będzie dumnie prezentował się na Twojej półce.

Budziki stojące dla Geeków

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty, których tarcze bądź obudowy odwołują się do popularnych filmów, seriali oraz animacji. Proponujemy zarówno budziki dla dzieci, jak i dorosłych – kolekcjonerów oraz fanów. Każdy sprzęt wyróżnia się bogatą kolorystyką, która wiernie oddaje klimat konkretnego uniwersum. Wszystko to przekłada się na bardzo wysoką jakość wykonania.Co jednak najważniejsze, nasze budziki pochodzą z różnych światów! Na co możesz liczyć? Między innymi na produkty z Gwiezdnych Wojen. Na tarczy znaleźć mogą się Szturmowcy, motyw ogólny czy też popularne statki, takie jak Millenium Falcon. Prawdziwą gratką dla fanów będzie też budzik w kształcie droida, na przykład BB8.To oczywiście nie wszystko! W naszym sklepie znajdziesz również urządzenia inspirowane światem komiksów z uniwersum Marvela i DC, a także wielu bajek (np. Disney Cars). Wybór jest więc bardzo szeroki.

Zegary ścienne dla każdego

Na równie spory wybór możesz liczyć także wówczas, gdy bardziej od budzików interesują Cię atrakcyjne zegary na ścianę. W tym przypadku również mamy do zaproponowania produkty doskonale oddające klimat wybranych światów – niezależnie od tego, czy są to bajki, filmy czy seriale.Interesująco prezentują się też zegary 3D (np. w kształcie kasku Dartha Vadera). Okażą się one bowiem ozdobą każdego pomieszczenia. Oferowane przez nas urządzenia to nie tylko produkty kolekcjonerskie. Ich zakup to doskonały pomysł na prezent. Zwłaszcza gdy wybierzesz motyw, który idealnie wpisuje się w zainteresowania bliskiej Ci osoby.Wiemy przy tym doskonale, że atrakcyjne kształty i grafiki to nie wszystko. Dostępne w katalogu budziki i zegary wyróżniają się także wysoką jakością wykonania oraz bezawaryjnym działaniem. Stało się to możliwe dzięki użyciu materiałów i mechanizmów wysokiej jakości. Będą one więc czymś więcej, niż zabawkami na chwilę. Staną się nieodłącznymi elementami Twojej kolekcji lub kogoś, kogo chcesz obdarować ciekawym gadżetem prosto z ulubionego uniwersum.

    pixel