Kraina Lodu

( ilość produktów: 10 )

Masz tę moc! Frozen (Kraina Lodu) to kultowa już animacja Disneya, która zdobyła serca dzieci i dorosłych na całym świecie. To opowieść pełna przygód i magii, lecz nie pozbawiona również cennego przesłania o sile miłości, która przetrwa wszystko. Siostry Elsa i Anna to bohaterki na miarę współczesnych czasów, które razem radzą sobie z każdą przeciwnością. Kreskówka stała się tak popularna, że stworzono jej kontynuację (Frozen 2), która okazała się nie mniejszym sukcesem. Masz w domu małą księżniczkę, która jest zafascynowana światem Frozen? A może sam uwielbiasz tę pełną ciepła opowieść? Dostępne w naszym sklepie gadżety „Kraina Lodu” na pewno Cię nie zawiodą. Daj upust swojej fascynacji, decydując się na oficjalne akcesoria z licencją marki Disney – odpowiednie dla dużych i małych!

Gadżety Kraina Lodu – akcesoria dla każdej księżniczki i nie tylko

Nie ma co się oszukiwać, Kraina Lodu jest uwielbiana przede wszystkim przez małe księżniczki. Znajdziesz tu dla nich szereg gadżetów, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy. Spraw, żeby codzienne wstawanie było łatwiejsze, wybierając bajkowy budzik lub też ucz punktualności i zarządzania czasem, sprawiając dziecku piękny zegarek z ulubionymi bohaterami z Krainy Lodu i Krainy Lodu 2. W ofercie jest kilka modeli różniących się designem, a także jeden wyjątkowy wzór z wbudowanym projektorem, który wyświetla aż 10 różnych obrazków. Do nauki wskazówek może też posłużyć zegarek Frozen na ścianę, który jednocześnie będzie piękną dekoracją pokoju dziecięcego.Jeśli ulubionym filmem Twojej pociechy jest właśnie Kraina Lodu, akcesoria to nie wszystko, co możesz jej sprezentować. Świetnym pomysłem może być koszulka z Elsą, Anną, Olafem i innymi grafikami kojarzącymi się z serialem. Co więcej, w naszym asortymencie znajdziesz również modele dla dorosłych, dlatego możesz dopasować się do swojego dziecka i jego pasji. To jednak nie wszystko. Lunch boxy, kosmetyczki czy kubki to obok wymienionych już produktów tylko niektóre z gadżetów Frozen, które Ci proponujemy!

Kraina Lodu – gadżety związane z animacją Disneya

Jeśli Ciebie lub Twoje dziecko wprost zachwyca disneyowska Kraina Lodu, gadżety z naszej oferty powinny Ci się spodobać! Oferujemy szeroki wybór przedmiotów, które przywodzą na myśl stylistykę filmu i przedstawiają jego ukochanych bohaterów. Wybierz trafiony prezent dla kogoś, kto ma obsesję na punkcje Elsy, Anny lub Olafa albo zafunduj sobie małą przyjemność – nikomu nie powiemy! Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy i sprowadź odrobinę magii do swojego domu!

    pixel