Atari

( ilość produktów: 9 )

Gadżety Atari, czyli coś dla prawdziwych graczy

Atari to marka, która zyskała sławę dzięki wyjątkowym produktom, takim jak gry komputerowe, konsole i gry wideo. Dziś marka produkuje również szeroki asortyment akcesoriów, które można kupić sklepie internetowym Frogles.pl. Oferowane są tu różne gadżety i akcesoria związane z marką Atari. Szeroki asortyment produktów obejmuje portfele Atari, plecaki Atari, czapki z daszkiem Atari i breloki Atari. Wszystkie produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich wygląd jest nie tylko modny, ale także trwały.

Portfel Atari dla wyróżnienia się z tłumu

Portfele Atari jest wykonane z wytrzymałych materiałów, które są odporne na uszkodzenia. Zostały zaprojektowane tak, aby można je było łatwo utrzymać w czystości i posiadać przez długi czas. Są zrobione z materiałów takich jak skóra ekologiczna, nylon lub poliester. Występują w różnych kolorach i wzorach. Portfele wyposażone w kieszonkę na bilon oraz liczne przegródki na karty i dokumenty.

Czapka Atari na każdą okazję

Czapki z daszkiem Atari to idealny wybór dla tych, którzy lubią podkreślić swoje zainteresowania i znają swoją wartość. Przeznaczone dla mężczyzn i kobiet, mają charakterystyczne czerwono-białe logo Atari. Każda czapka z daszkiem Atari jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest wygodna, trwała i przyjemna w dotyku. Idealna do noszenia na co dzień daje Ci pewność, że będziesz wyglądać modnie i niebanalnie.

    pixel