KUBKI LATTE

( ilość produktów: 4 )

Stylowe i praktyczne kubki wysokie

Nie masz pomysłu na prezent dla Geeka? A może szukasz oryginalnego naczynia dla siebie? W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne, a zarazem praktyczne kubki wysokie. To modele o niepowtarzalnym designie, nawiązujące do popularnych seriali, filmów, bajek, komiksów i gier. Spełnią one oczekiwania każdego Geeka i fana popkultury. Oferowane modele nie tylko świetnie wyglądają, ale również dzięki dużej pojemności mieszczą więcej ulubionego napoju. Są poręczne, dobrze leżą w dłoni i długo trzymają ciepło. Wykonane są z wysokiej jakości ceramiki, co przekłada się na ich trwałość i odporność na uszkodzenia.

Wysokie kubki do kawy i herbaty

Dostępne w naszej ofercie warianty doskonale sprawdzają się jako kubki do latte. Utrzymują bowiem temperaturę kawy przez długi czas. Przygotowany w nich napój będzie smakował wybornie. Dzięki smukłej i wysokiej formie oferowane kubki do kawy latte prezentują się świetnie. Stanowią więc nie tylko praktyczny element wyposażenia, który sprawdza się w codziennym użytku, ale również atrakcyjną ozdobę stołu. To zasługa nie tylko dekoracyjnej formy, ale również oryginalnego wzornictwa. Nawiązuje ono do popularnych filmów, seriali, gier, komiksów i bajek. Kolorowe motywy przyciągają wzrok i czynią picie ulubionego napoju jeszcze przyjemniejszym. Dostępne w naszej ofercie kubki Geek nawiązują do takich produkcji jak:

  • Batman,
  • Toy Story,
  • Mickey Mouse,
  • Superman,
  • Wonder Woman,
  • Gra o tron,
  • Star Wars,
  • Avengers.

Dzięki atrakcyjnej kolorystyce i dbałości o każdy nawet najmniejszy szczegół oferowane modele spełniają oczekiwania nawet najwierniejszych fanów określonych tytułów. Nic więc dziwnego, że są traktowane inaczej niż zwykłe kubki. Często pełnią rolę dekoracyjną i zajmują honorowe miejsce na półce. Sprawdzą się również świetnie, jeśli nie masz pomysłu na prezent dla Geeka.

Funkcjonalne kubki wysokie

Wszystkie dostępne w naszej ofercie wysokie kubki są wyposażone w ergonomiczne uchwyty, które ułatwiają picie napoju. Dzięki ceramice wysokiej jakości i kunsztownemu wykonaniu nasze produkty charakteryzują się trwałością i wysoką izolacją termiczną. Oferowane wysokie kubki to wyjątkowe produkty, które świetnie podkreślają indywidualny charakter i hobby właściciela. Nowoczesny design sprawia, że prezentują się niezwykle stylowo. Dzięki oryginalnemu wyglądowi zaparzona w nich kawa lub herbata smakuje jeszcze lepiej.

    pixel