5 niedorzecznych gadżetów Star Wars

2016-05-13
5 niedorzecznych gadżetów Star Wars
Premiera najnowszej części Gwiezdnych Wojen już za nami jednak szał na przedmioty sygnowane logiem Star Wars wydaje się nie słabnąć, a wręcz wymknął się spod kontroli. Można je napotkać wszędzie. Małe i duże. Lepsze i gorsze. Jako największy geek sklep w Polsce czujemy się zobowiązani oferować mało spotykane i dziwne okazy jednak to co ostatnio znaleźliśmy w najczarniejszych otchłaniach internetu zaskoczy każdego zagorzałego fana Gwiezdnej Sagi. Przedstawiamy wam 5 niedorzecznych gadżetów Star Wars o istnieniu których nie miałeś pojęcia ( i pewnie byś nie miał dalej gdyby nie nasza szalona ekipa :) )5. Akwarium w kształcie R2D2


                                                                                                   Akwarium R2D2 - gadżety Star Wars od frogles.pl                                                                                                  Co ma wspólnego wszędobylski droid astro-mechaniczny ze złotymi rybkami? Chciałoby się rzec, że nic jednak producent tego gadżetu jest innego zdania. Ciekawe czy kamyczki i roślinki dają gratis?


4. Pomarańcze BB-8 i winogrona Yoda


Pomarańcze BB-8 i winogrona Yoda - najdziwniejsze gadżety Star Wars
Ciekawy sposób na zachęcenie dzieci do jedzenia owoców. Chwila ... przecież owoce są słodkie i dzieci chętnie je jedzą! Panie producencie proponujemy zabrać się za oklejanie Gwiezdnymi Wojnami jakiś warzyw.


3. Zestaw do wędkowania Star Wars

Zestaw do wędkowania Star Wars - najdziwniejsze gadżety Star Wars

Ciekawe kto jest docelową grupą takiego produktu. Jakieś pomysły? :)

2. Dyspenser do taśmy C-3PO

Dyspenser do taśmy C-3PO - najdziwniejsze gadżety Star Wars


To jest tak śmieszne, że aż przerażające. Ciekawe czym kierował się projektant tworząc takie coś.

1. Cukierkowy język Jar Jar Binks'a

Cukierkowy język Jar Jar Binks'a - najdziwniejsze gadżety Star Wars

Uwaga! Niechlubny numer jeden na naszej liście. Jar Jar Binks i jego cukierkowy jęzor. Nie wiadomo nawet jak to skomentować :)

                                                            
pixel